Tasarım, iletişim, tanınırlık. Bizce bu kavramlar bir bütün. Amacımız; doğru mesajı, doğru mecrada, doğru kişiye ulaştırarak marka ve hedef kitle arasında anlamlı bir ilişki kurabilmek, markanın tanınırlığını sağlamak. M.İ.T olarak başlattığımız her proje, bizim için bembeyaz bir kağıt. O kağıdı deneyim ve yaratıcılığımızı kullanarak doldurmaksa bizce işimizin en eğlenceli kısmı.

2005 yılında Metin İslam tarafından kurulan M.İ.T. özellikle tasarım ve fikir odaklı çalışıyor. Bunda Metin’in ulusal ve uluslararası ajanslardaki uzun yıllara yayılan art direktörlük ve kreatif direktörlük deneyiminin büyük payı var. Deneyimli bir ekip olarak fikir üretme heyecanını küçük büyük tüm projelerimizde koruyor olmak bize eşsiz bir keyif veriyor. Üretilen fikre mecra ya da tasarım özelinde yeni bir katkıda bulunmak, onu daha da büyütmek M.İ.T. için ancak fikrin hayata geçmesiyle son bulan, ajansın yaratıcı dinamizmini koruyan bir sürece dönüşüyor.

M.İ.T. olarak bugüne dek her işin kendi enerjisi olduğuna inandık. O enerji bize “beyaz kağıdı” nasıl dolduracağımızı gösterdi. İşte bu yüzden markalarımızın ekipleriyle birlikte çalışıyor, onların ihtiyacını tam olarak karşılarken yaratıcılıktan ödün vermeyen bir anlayışıyla tasarlıyor, üretiyoruz. Çalışmalarımızın müşterilerimize getirisini gördüğümüzde her defasında iyi ki bu işi biz yaptık diyoruz. Müşterilerimiz tarafından öncelikli olarak tercih ediliyor olmanın en önemli nedeni bu.

Biz her gün müşterilerimizin aklındaki “Neden M.İ.T. ile çalışmalıyız?” sorusuna yeni yanıtlar bulmak için çalışıyoruz, ilk günden bugüne katettiğimiz uzun yolculuğa baktığımızda sanırız bunu başarıyoruz da.